top of page
Top

Yogaya

Başlangıç

Kendin için bir hafta sonu.

15-16 Şubat 2020

Kendine bir hafta sonu ayır,

uzun uzun yollar gitmeden, sakin ve ev gibi hissettiren bir çiftlikte, dağ havasıyla, doğa içinde kendi hikayeni yeniden yaz.


Bir küçük çanta yap, matını al, kendini iyi hissettiren ne varsa; kitapların, müziğin, defterlerin, her ne ise seni huzurlu hissettiren, al yanına. Beraber yoga yapalım, istersen yalnız vakit geçir, istersen sohbet edelim, güzel yemeklerle, güzel insanlarla bir hafta sonu geçirelim.

Her mevsimi ayrı güzel çiftliğin, biz de farklı tarihlerde Zeliş’in Çiftliği'nde olacağız ve mevsimler değişirken her birine şahit olacağız. Her hafta sonunda farklı bir temayla hem o güzellikleri hem de kendimizi keşfedelim istiyoruz. Sadece bakacağız, dinleyeceğiz, başka bir olasılık mümkün mü, beraber keşfedeceğiz.

İlk kampımız 15-16 Şubatta, yogaya başlangıç kampı. Yogaya başlamak isteyenler, sadece denemek isteyenler, yeni başlayanlar, pratiğini evde devam ettiren ama biraz da desteğe ihtiyacı olanları bu kampımıza davet ediyoruz.

Otama Balsam da bizimle bu hafta sonu,

beraber sevgi merhemi yapacağız; çiçekler, yapraklar, kökler ve yağlarla hazırlayacağımız şifalı kokularda gezineceğiz.

Kamp sonunda pratiğin ana serilerini, dikkat etmeniz gereken temel bilgileri ve evde kendi kendinize yapabileceğiniz bir ders akışını öğrenmiş olacaksınız.

Başlamayı daha fazla erteleme, bir hafta sonunu sadece kendine ayır.
 

Nedir
Program:

Cumartesi

11:00             Çiftliğe varış

12:00-13:30    Kalp açıcı seri ile vinyasa

14:00             Serbest zaman

18:00-19:00   Öne kapanma serisi ile vinyasa

19:30             Akşam yemeği

 

Pazar

08:00-10:00  Vinyasa dersi ve evde pratik için kendini dersini hazırlama

 

10:30            Kahvaltı

12:00-14:00   Otama Balsam ile sevgi merhemi atölyesi

Çıkış            Dilediğiniz zaman :)

Program
Mekan
Zeliş'in Çiftliği

Sapanca'da yer alan Zeliş'in Çiftliği'nde sessizlik, doğa ve huzurlu bir ev ortamı var. Şehir gürültüsünden uzak, her mevsimi ayrı güzel bir doğa içinde, 500 metre yükseklikte konumlanan, taze dağ havası ve muhteşem bir göl manzarasıyla Zeliş'in Çiftliği ev sahibimiz olacak.

 

Evinize gelmiş gibi hissedeceğiniz çiftlikte kendinizi bazen şömine başında otururken, bazen çiftliğin tatlı bir köşesinde sohbete dalarken ya da manzaraya karşı kitap okurken bulacaksınız.

 

Zeliş'in Çiftliği'nde sabahları tamamen doğal ürünlerle hazırlanmış şölen gibi kahvaltısı ve  onlarca değişik meze ile  Türk mutfağından yemeklerle inanılmaz tatlar bizi bekliyor.

Mekan
Kayıt
Yogaya Başlangıç
Yogaya Başlangıç
15 Şub 2020 09:00
Zeliş'in Çiftliği
bottom of page