Power Up!

Challenge. Realize. Achieve.

30 Nisan -

3 Mayıs 2020

 

Yeniden Kabaktayız, kışı bitirmeye, hareket etmeye, vadiyle özlem gidermeye, şahane hocalarla çalışmaya gidiyoruz!

Alex, Taner ve Can ile birlikte dört gün vadide Dream sürprizleriyle!

Taner vinyasa akışlarla size güne hazırlayacak, Alex fonksiyonel hareket dersleriyle hem yoracak hem eğlendirecek ve Can yin yoga dersleriyle sizi yumuşatacak. Siz de kendinizi akışa bırakıp yorulurken dinleneceksiniz, hayatta olmayı ve canlanmayı kutlayacaksınız.

Kabakta yine masalsı bir dört gün, bize katılın!

Vadide matlarıyla dolaşan misafirleri, iki ders arası denize koşmaları, yemek masasında kahahaları, çok hak edilmiş savasanaları, neler yapabildiğini görüp şaşırmayı, rahatlamayı, heyecanlanmayı, iyi ki varız demeleri ile Kabak bizi bekliyor!

Mekan
Turan Hill Lounge

Kabak Vadisinin ilk işletmesi olarak 17 yıldır hizmet veren Turan Hill Lounge büyülü bir "doğal yaşam" evi.

 

Sıcacık dekoru, büyüleyici manzaralara kurulu beyaz minderli terasları, yabani çiçekleri ile kendinizi masalsı bir evde hissedeceksiniz.

 

Dev asma ağacının altında keyfini çıkaracağınız muhteşem yemekleri ve tatlarıyla Turan Hill sizi misafir etmeyi bekliyor.

Detaylı bilgi için:

turanhilllounge.com

 
 
Kiminle?
 • Alex Nino

  Alex 14 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak sporcu koçluğu yapıyor. Ido Portal, Coach Sommer ve Miguel Santana gibi olağanüstü eğitimcilerle çalışmış olan Alex, her sporcunun daha verimli ve etkin hareket etmesini sağlayacak hareket prensiplerini öğreterek herkesin sahip olduğu güç ve esnekliği geliştirmesini sağlıyor.

   

  Alex’in derslerinde zihin, nefes ve bedeninizi hareketin doğal akışında nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Bedeninizi uzun ömürlü ve daha iyi bir formda hareket etmek için nasıl hazırlayacağınızı öğrenecek, tüm hareket pratiklerinde herhangi bir sakatlanma riskini azaltacak şekilde nasıl hareket edeceğinizi anlayacaksınız.

   

  Bu dersler Alex’in kolay anlaşılır ve odaklı yaklaşımı, bilgisi ve koçluk tecrübesi ile, kendinize güveninizi arttırmak ve sınırlarınızı genişletmek için sizi bekliyor.

 • Taner Uncu

  1979 İstanbul doğumlu Taner uzun yıllar muhtelif sporlar ve savaş sanatlarıyla uğraştıktan sonra 2011 yılında yogayla tanıştı. 2013 yılında Deniz Bağan - Çelen Arıman’dan 200 saat temel eğitimini alan Taner, dünya çapında pek çok hocanın çalışmalarına katıldı.

   

  2015-16 döneminde onun için yeri çok ayrı olan Vinyasa stilinin önemli hocalarından Nicole Ohme ile 120 saat beginner to advanced vinyasa flow eğitimini tamamladı. 2018 yılında Devrim Akkaya ile 30 saatlik hocalar için yinde uzmanlaşma programını tamamlayan Taner, halen İstanbul başta olmak üzere farlı şehirlerde 200 saat temel hatha yoga uzmanlık programları ve ileri seviye vinyasa yoga modülleri vermektedir.

 • Can Bora

  Can, yogayı, kendisini ve insanı anlaması için en sağlam araçlardan biri olarak görüyor. Tao Vinyasa, Mikro Asanalar üzerine farklı uzmanlaşma programları vermekte olup, Cihangir Yoga’da 200 Saatlik Yin Yoga Uzmanlaşma Programı’nı Şaylan Yılmaz ile beraber vermektedir. 

   

  Can, aynı zamanda “berika” isimli tiyatro-dans topluluğunun kurucusu olup İstanbul ve yurtdışında sanatsal faaliyetlerine devam etmektedir. Geçen seneki ödüllü ALTAR isimli gösterisinden sonra, bu sene DreamBazaar prömiyer yapacaktır. 

Program:

Perşembe

15:00-16:30

18:30-19:45

Cuma

08:30-10:30

14:00-15:30

18:30-19:45

Cumartesi

08:30-10:00

14:00-16:00

18:30-19:45

Pazar

08:30-10:30

Vinyasa Akış - Taner 

Yin Yoga - Can

Geriye Eğilmeler - Alex

Merkezini Güçlendir! - Taner

Yin Yoga ile

Dinamik Genişleme - Can

Kalça Açıcılar - Taner

El Duruşları - Alex

Yin Yoga ve Yoga Nidra - Can

Kaosa Giriş - Alex

 
Apr 30, 2020, 10:00 AM
Kabak Vadisi
 
 • Grey Facebook Icon

Copyright ​© 2020 Dream Life Events