top of page
Top

Pratiğinizde seviye atlayın!

//Masterclass

//Josh Kramer

28-30 Ağustos 2020

hiclipart_edited.png
Nedir

Josh Kramer ile pratiğinizi güçlendirin!

Josh //Masterclass ile hafta sonu için sizi beş farklı derse davet ediyor.

Güç, teknik ve kendine güven üzerine derin ve uzun çalışmalarla ellerinizin üzerine çıkmaya, yoğun bir içerikle farklı bir hafta sonuna hazırlanın. Pozları detaylı çalışıp, yoğunlaşacağımız, hiza kadar hisleri de takip edeceğimiz etkileyici dersleriyle Josh bizimle!

Kiminle?
Josh Kramer

“Afrika’da geçen çocukluğumdan beri yoga benimle. Hayatımdaki en büyük tutkum yoganın hediyelerini dünyayla paylaşmak.”

Josh uluslararası bir yoga eğitmeni. Zimbabwe'de doğmuş ve büyümüş olan Josh, daha sonra Yeni Zellanda’da yaşadı ve şu anda Kaliforniya’da hayatını sürdürürken bir yandan da farklı ülkelere yaptığı seyahatlerle yogaya olan tutkusunu paylaşmaya devam ediyor.

Josh yogaya küçük yaşlarda başladı ve gençlik döneminden itibaren ders verdi. Iyengar yoga ile vinyasa akışlarının iç içe geçtiği, kendine özgü bir stili olan Josh, pozlarda bütünsellik ve hizaya dikkatle yaklaşırken aynı zamanda öğrencilerin, yaratıcılık ve güç konularında kendilerini geliştirmesini sağlıyor.

Özellikle el duruşlarıyla ilgili her konuya karşı tutkusu olan Josh, öğrencilerin ayaklarını yerden kesmek ve ellerinin üzerinde durmalarını sağlayacak güç, teknik ve güveni geliştirmek için eşsiz bir fırsat yaratıyor.

Kim
Program:

//Masterclass (90’)

Eğlenceli ve zorlayıcı bir yoga akışında pozları detaylı çalışıp pozlarla oyun oynayacağız. Bu derste pratiğinizin seviyesine göre farklı versiyonlarla çalışmak için fırsatınız olacak. Gelin, keyfini çıkarın ve mat üzerinde terlemeye hazır olun!

Workshop 1: El Duruşları Temeller (2 saat)

Bu çalışmada el duruşlarının ve kol dengelerinin sırlarını keşfedeceğiz, özellikle de düzgün bir handstand üzerinde çalışacağız. Anatomi anlayışınızı ve bilginizi derinleştirirken, handstand için gerekli beceri ve araçlarınızı oluşturmak ve geliştirmek için iki saatlik bu çalışmayı kaçırmayın.

 

Bu ders yeni başlayanlar için ellerinin üzerinde durmak için güven ve güç duygusunu arttıracak. İleri seviye öğrenciler için ise duruşlarını parlatmak ve daha rafine hale getirmek gerekli yöntemleri öğretecek. Gelin ve baş aşağı durmanın keyfini çıkarın!

 

 

Workshop 2: El duruşları ve kol dengeleri: Duvarın ötesinde (2 saat)

Bu ders El Duruşları Temelleri dersinin devamı olarak öğrendiğimiz teknikleri, bilgileri uygulayacağımız bir ders olacak. El duruşları geçişlerini, kol dengelerini ve güven duygusunu derinleştireceğimiz bir dersle artık duvara veda etme zamanı!

Josh Straight Handstand
Josh One Armed Handstand

//Yin Masterclass (90’)

Bu derste odağımız Yin Yoga. Bırakmak, rahatlamak ve bağ doku, fasya, ligamentler üzerinde derin bir çalışmamız olacak. Yeni başlamış ya da düzenli yin yoga pratiği olan herkesin çok şey öğreneceği bir derse bekliyoruz.

Workshop 3: Tüm Vücut için Güçlendirme (2 saat)

 

Yoga ve hareket söz konusu olduğunda güç ve güce dair inançları keşfe çıkıyoruz. Bu derste omuzların ve kolların güçlenmesi, karın bölgesindeki güç ve tüm beden için güçlendirici etkili pratik metotlarını öğreneceğiz. Potansiyelinizin sınırlarını eğlenerek keşfedip artırırken bu hafta sonunu hep beraber daha güçlü bitireceğiz.

Program
Mekan
Advayta Yoga

Advayta Bomonti, iyi bir yaşam algısında, anlayış değişikliği yaratmak için yola çıkan bir yaşam alanı.

Kurucusu Yeliz Altınışık, yoga aklı Zeynep Aksoy ve Advayta Wellbeing ekibinin takım lideri Ulli Allmendinger, bu alanı yaratırken yıllara yayılan profesyonel deneyimini bir araya getirdi.

Advayta Bomonti’nin genel konsepti geliştirilirken kullanılan rehber, geçmişi binlerce yıla dayanan kadim öğretiler ve son dönemde yürütülen bilimsel çalışmalar oldu. İyi ve nitelikli bir yaşamın kaynağı, kişinin kendisiyle kurduğu bağa dayanıyor. Buradan hareketle, Advayta Bomonti’ye adım attığınız ilk andan itibaren bu bağı kurabileceğiniz hizmetler kurgulandı.

Mekan
Kayıt
//Masterclass //Josh Kramer
//Masterclass //Josh Kramer
28 Ağu 2020 18:00
Advayta Bomonti
bottom of page