top of page
wise talks logo.png
wise talks speech bubble 1.png
wise talks meditator.png
wise talks speech bubble 2.png
wise talks speech bubble 3.png
wise talks....png
serdar ders logo.png
Astrolojinin ifşasında temel ilkeleri ve etki kelimesinin kullanımını konuşacağız. Astrolojinin iddiası nedir, bilimsel özelliği nedir? İç güdülerin ve duyguların mantıktan daha hızlı nasıl karar alıyor? Uzatılmış şimdiki zaman nedir? Burcunuz gerçekte neyi ifade ediyor? Astrolojinin ne olmadığının ifşası ile bildiğimizin ötesine geçip gerçek bilgiye doğru ilk adımları atalım.
 
Neden burcunuzun uğurlu günü, taşı, çakrası, rengi, sayısı aslında yok? Burcunuz gerçekten bir tane mi? Bu burç herkes için ve her zaman aynı mı? astrolojik reçeteler var mı?
 
Kader ve karma aynı şey mi? Astroloji ile kaderimizi değiştirebilir miyiz? Bir astroloji danışmalığından ne alabilirsiniz?
 
Bu çalışmada her katılımcıya bilgileri alınarak şahsi doğum haritası ve okuyabilmesi için sembol anahtarı gönderilecek, ayrıca çekilişle seçilen iki misafirimizin doğum haritası üzerinden soru cevap ile harita yorumlanacaktır.
 
Tüm katılımcılarımız içinse 2021’in kritik dönemlerini kendi haritalarımız üzerinden konuşacağız. @yeryuzuastrologu ile haritalarınızda bir yolculuğa var mısınız?
serdar_online.png
Serdar 1981 yılında İzmir'de dünyaya geldi. İlkokulda hesap makinesinin hızına duyduğu hayranlık ile başlayan ısrarcı merakları sayesinde kendini Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi'nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü'nde buldu, fizikçi değil girişimci oldu. Yenilenebilir enerji alanında EPC hizmeti veren ilk şirketini 28 yaşında kurdu, IOT ve bilişim ar-ge'sine odaklanan son şirketinin ilk projesi Dokuz Eylül Üniversite'nin bünyesindeki Bambu programında 5. dönem birincisi oldu.
 
Tutarlı bilgiler vermesine rağmen mantıksız bir tanıma sahip olduğu için ilgilendiği astrolojiye olan merakı 2001 yılında tanıştığı hocası Oğuzhan Ceyhan ile derinleşti. Beş yıl aralıksız süren bir çıraklık evresi sırasında hocasının da tavsiyesiyle bir nevi geriye-mühendislik yaparak astroloji teorisindeki mantık boşluklarını doldurduğu bir sentez geliştirdi. Gezegenlerin etkisi açıklamasıyla fazlasıyla mutlu olan anlatıcı-dinleyici kitlesinden itinayla uzak kalarak yönetici koçluğuna yöneldi. Profesyonel olarak 2008 yılından beridir Doğal Zodyak'ın Anlatısı : Kadim Temelleriyle Karmik Astroloji dersleri veriyor ve danışmanlık yapıyor.
bottom of page