top of page
Duyularını farklı bir şekilde kullanmaya hazır mısın?
Duyuların ve zihnin ana odaklanıp sakince durmaya başladığında, önünde bambaşka bir yol açılır. 21 Aralık öncesinde, bir eşikten geçerken sizi bu yola çıkmaya davet ediyoruz.
Nihan ile geçireceğimiz bu iki saatte hareketlerde hislerimizi takip edeceğiz. Kulaklarınla görmek, sesleri hissetmek, gözlerin kapalıyken kendi bedenini takip etmek nasıl bir deneyim olur? Dikkatini, enerjini aktardığın yer sadece duyuların olsa pratiğin nasıl değişir?
 
Meditasyonla başlayacağız, vinyasa akışlarında duyularımızı takip edeceğiz. Bazı serileri gözlerimiz kapalı yapacağız, bazı pozları farklı şekillerde deneyeceğiz, enerjimizi bir noktaya toplayarak denge pozlarına girerken, konsantrasyon çalışacağız.
Farklı duyumlamak, enerjinizi bir kanala yönlendirip o noktadan pratiğe yönelmek ve enerjini kendine yönlendirdiğinde içinde bulacaklarını görmek için sizi bu çalışmaya davet ediyoruz.
 
Çalışmamız, her seviyeye açık. Meditasyon, pratik ve teorik bilgilerin uygulamasını içeriyor. Kendinle buluşmak için, sadece kendine iki saat ayırır mısın?
nihan_online.png
Nihan, yoga ile 1999 yılında eğitim için gittiği New York'ta tanıştı ve orada yaşadığı sürede birçok hoca ile çalışma fırsatı buldu. 2008'de Cyndi Lee'nin öğrencisi olarak OM Yoga Center’dan Yoga Alliance onaylı yoga eğitmenliği sertifikasını aldı. 2010’da bir süre Hindistan’da yaşadı ve 2011 itibariyle İstanbul’a yerleşip eğitimlerine burada devam etti. Amerika, İngiltere, Hindistan, Kıbrıs, Güney Amerika, İtalya, Fransa, Fas’ta yoga kampları, ders ve hocalık eğitimleri verdi.
 
Şu anda kurucusu olduğu +HİÇ isimli stüdyosunda ders ve hocalık eğitimleri vermeye devam ediyor. Yakında çıkacak olan kitabı “Hayat Seninle Aksın” ve Habitat Tv’de yayınlanacak olan ‘’Nefes Al’’ programı ile yogaya dair bilgisini ve sevgisini paylaşmaya devam ediyor.
bottom of page