top of page
DreamFest

Beş yıl, beş ayrı temayla gerçekleşen, küçük bir hayalden yüzlerce kişinin katıldığı bir masala dönüşen festivallerimiz Kabak Vadisinde gerçekleşti.

Kabak Valley Yoga Fest (2014), Dreamin’ the Flames (2015), Breeze of Serenity (2016), Back to the Roots (2017) ve Spirited Away (2018) yüzden fazla eğitmen ağırladı, binlerce misafirimiz oldu ve herbir festival hepimiz için unutulmaz anılar bıraktı. Her festival zamanı o vadide beraber bir rüya içindeydik.

Yurtdışından gelen misafirlerimizin arasında Seane Corn, David Malka, Cameron Shayne, Juergen Schenelle, Konstantinos Charantiniotis, Lara Zilibowitz, Brooke Elliston, Roberto Milletin, Mathieu Boldron, Petros Haffenrichter, Nikki Costello, Rolandjan van Mulligen, Daniel Scott, Lauren Matters, Aria Crescendo, Gus Forristal, Jeff Oliver gibi farklı ülkelerden, farklı ekollerden hayran olduğumuz çok sayıda kişiyi ağırladık. Türkiyeden beraber çalışmaktan gurur duyduğumuz birçok dostumuzla birlikteydik, yüzden fazla uzmanla her sene daha renkli bir program sunduk ve herbiri festivali büyüttü, zenginleştirdi.

Vadide yaşadığımız rüyanın parçası olan herkese teşekkür ederiz.

bottom of page